Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради на якому було розглянуто питання про надання одноразової матеріальної допомоги жителям домогосподарств, які постраждали внаслідок стихійного лиха

2 червня під головуванням Великолепетиського селищного голови Максима Колокота відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради на якому було розглянуто питання про надання одноразової матеріальної допомоги жителям домогосподарств, які постраждали внаслідок стихійного лиха 16 травня поточного року.

09:41 03.06.2021

Привітали з 90-річним ювілеєм жительку Великолепетиської громади

30 травня відзначила свій ювілей жителька Великої Лепетихи Клиба Надія Лук'янівна. Привітати довгожительку з нагоди свята завітали голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот, директор КЗ «Великолепетиський територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради» Галина Зінченко.

16:56 31.05.2021

Великолепетиська громада гідний  учасник Програми розвитку локальних ініціатив 2021

У Програмі, яка проводиться Фондом «Об’єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program, беруть участь 5 територіальних громад (відібраних серед 53 громад претендентів) з Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Кіровоградської областей.

09:14 31.05.2021

Роботи з благоустрою

Цього тижня у Великій  Лепетисі проведено ямковий ремонт частин дорожнього покриття вулиць Пушкіна, Миру, Островського, в'їзд до автовокзалу. Працівниками селищної ради з благоустрою викошувалася трава на узбіччях доріг у паркових зонах селища, дтячих майданчиках, поливалися молоді зелені насадження. Роботи з благоустрою тривають.

15:01 28.05.2021

Відбулося громадське обговорення стосовно надання послуги транспортування та подачі технічної води

Технічна вода у Великій Лепетисі не подавалася вже два роки. Як би там не було, але саме цією водою поливати городину жителям селища значно вигідніше. Тому тема технічного водопостачання була вкотре піднята ще взимку. Цього разу до даного проблемного питання вирішено підійти кардинально.

17:02 20.05.2021

Відбулося засідання восьмої позачергової сесії селищної ради

19 травня під головування голови Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота відбулося засідання восьмої позачергової сесії селищної ради. Терміново скликати сесію було вирішено у зв’язку з подіями, що відбулися у Великій Лепетисі на днях. Як повідомлялося раніше, жителів декількох вулиць селища спіткало страшне стихійне лихо, яке завдало їм неабияких матеріальних збитків. За підрахунками селищної ради сягають вони близько мільйона гривень.

19:24 19.05.2021

«Піднімемо медицину на гідний рівень! Великолепетиська центральна лікарня повинна бути прикладом для всіх!»

Минулого тижня під головуванням голови Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота відбулася дуже насичена конструктивна зустріч за участю керівників відділів селищної ради, медичних закладів селища, сільгосптоваровиробників, представників влади Рубанівської громади. На порядку денному гострі вирішальні питання – умови подальшого функціонування Великолепетиської центральної лікарні, особливості та можливості обслуговування нею жителів громад.

17:13 19.05.2021

Засідання робочої групи по обстеженню будівель та споруд, які пошкоджені внаслідок стихійного лиха на території Великолепетиської селищної ради.

Після обстеження будівель та споруд, які пошкоджені внаслідок стихійного лиха відбулося підсумкове засідання робочої групи, де обговорили масштаби заподіяної шкоди.

18:33 17.05.2021

Страшне стихійне лихо спіткало Велику Лепетиху

У ніч 16 травня селищем Велика Лепетиха пронісся буревій. Найбільше постраждали вулиці Молодіжна, Маяковського, Таврійська, Суворова району Забалка, там пошкоджено близько 80-ти  домогосподарств.

18:18 17.05.2021

Пам’ятка для сільгоспвиробників та бджолярів

Пестициди потрапляють в бджолині сім’ї з нектаром і пилком, в результаті чого забруднюються кормові запаси і товарна продукція. Найбільш небезпечні для бджіл інсектициди, тобто препарати які застосовують проти шкідників.

09:03 13.05.2021