Роботи з благоустрою

Працівниками селищної ради з благоустрою наводиться порядок на кладовищі південної частини селища. Днями там викошували сухостій, обрізали гілля дерев, робота триває.

09:38 14.04.2021

Обговорили важливі питання у сфері комунального господарства

12 квітня голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот зустрівся з комунальниками громади та старостами старостинських округів аби обговорити поточні робочі питання у сфері комунального господарства, разом поставити чіткі завдання та забезпечити їх виконання.

09:10 14.04.2021

На території Великолепетиської селищної територіальної громади введено додаткові протиепідемічні заходи терміном на 14 днів

13 квітня відбулося позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом селищного голови Максима Колокота. Говорили про погіршення епідемічної ситуації та запровадження у зв'язку з цим додаткових обмежувальних заходів на території Великолепетиської селищної територіальної громади.

17:16 13.04.2021

Про найважливіше у ході розширеної апаратної наради

Про ситуацію щодо поширення та запобігання коронавірусної інфекції на території Великолепетищини, про наповнення бюджету шляхом декларування громадянами доходів, інвентаризації земельних ділянок та всього нерухомого майна, про роботу COVID-патрулів та питання безпеки і правопорядку в громаді говорили на розширеній апаратній нараді під головуванням селищного голови Максима Колокота.

13:24 13.04.2021

Традиційно весняної пори триває місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територіальної громади.  У проведенні озеленення території Великої Лепетихи активну участь взяв член виконкому селищної ради Юрій Фріз, який висадив ряд туй вздовж пішохідного тротуару в районі відділу освіти.

15:43 09.04.2021

Відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів їх сімей при Великолепетиській селищній раді

8 квітня відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів їх сімей при Великолепетиській селищній раді. Під головуванням координатора Центру,  заступника селищного голови Вадіма Сайдулаєва, заступника координатора - Юрія Фріза обговорили важливі організаційні питання.

09:30 09.04.2021

На території громади посилено роботу COVID-патрулів

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, на території громади посилено роботу COVID-патрулів. Групи COVID-патрулів, до складу яких увійшли представники поліції, селищної ради, районної державної адміністрації у посиленому режимі перевіряють  суб’єкти господарювання щодо дотримання санітарно-протиепідемічних норм та карантинних заходів.

15:56 08.04.2021

Виїзд робочої комісії з вирішення питань підтоплення ґрунтовими водами домогосподарств жителів селища по вул. Дніпровська (Кірова)

Наприкінці минуло тижня було здійснено виїзд робочої комісії з вирішення питань підтоплення ґрунтовими водами домогосподарств жителів селища по вул. Дніпровська (Кірова) (розпорядження селищного голови Про утворення комісії від 29.03.2021 №33) та оглянуто територію місцевості, де планується  проведення запланованих робіт.

11:17 05.04.2021

Кипить робота з благоустрою

Весняна погода у самому розпалі, тож цього тижня кипить робота з благоустрою території селища. Працівники з благоустрою селищної ради вивозять опале минулорічне листя та сміття, наводять порядок на узбіччях доріг, обрізають гілля дерев та кущі. Також днями було приведено до ладу зупинку на Забалці.  Роботи ще дуже і дуже багато, тож закликаємо кожного жителя також приєднатися та навести лад на своїй прибудинковій території.

12:53 02.04.2021