22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні.

11:36 22.06.2021

НА ВЕЛИКОЛЕПЕТИЩИНІ АКТИВНО ПРОВОДИТЬСЯ КАМПАНІЯ З ВАКЦИНАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВІД COVID-19.

15-17 червня другу дозу вакцини AstaZeneca отримали 140 громадян у Великолепетиському пункті щеплення, який знаходиться у Великолепетиській амбулаторії. В цей список увійшли медичні працівники, освітяни, держслужбовці, люди віком 65+, які в березні цього року були щеплені мобільними бригадами з Нової Каховки та Новотроїцького.

09:35 18.06.2021

Великолепетиський селищний голова Максим Колокот взяв участь у I Міжнародному інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку»

У с. Стрілковому на Арабатській Стрілці під патронатом Президента України та голів п’яти обласних державних адміністрацій відбувся I Міжнародний інвестиційний форум «Південна стратегія розвитку», метою якого є розбудова та соціально-економічний розвиток тимчасового прикордоння з Автономною Республікою Крим та реінтеграція трудових ресурсів і бізнесу.

15:54 16.06.2021

Проведено нараду щодо організації призову громадян на строкову військову службу

16 червня 2021 року під головуванням першого заступника голови Каховської районної державної адміністрації Андрія Лимана відбулася нарада щодо організації призову громадян на строкову військову службу у поточному році з головами Великолепетиської, Верхньорогачицької та Рубанівської ТГ.

14:09 16.06.2021

На території Великолепетиської громади проводиться ремонт водонапірних башт «Рожновського»

Цього тижня на території Великолепетиської громади проводиться ремонт водонапірних башт «Рожновського». Ремонтні роботи розпочато з метою збільшити резервуари води, щоб в подальшому використовувати її в пікові години. Це питання тримають на особистому контролі начальник Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» Андрій Періг, селищний голова Максим Колокот.

16:00 09.06.2021

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради на якому було розглянуто питання про надання одноразової матеріальної допомоги жителям домогосподарств, які постраждали внаслідок стихійного лиха

2 червня під головуванням Великолепетиського селищного голови Максима Колокота відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради на якому було розглянуто питання про надання одноразової матеріальної допомоги жителям домогосподарств, які постраждали внаслідок стихійного лиха 16 травня поточного року.

09:41 03.06.2021

Привітали з 90-річним ювілеєм жительку Великолепетиської громади

30 травня відзначила свій ювілей жителька Великої Лепетихи Клиба Надія Лук'янівна. Привітати довгожительку з нагоди свята завітали голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот, директор КЗ «Великолепетиський територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради» Галина Зінченко.

16:56 31.05.2021

Великолепетиська громада гідний  учасник Програми розвитку локальних ініціатив 2021

У Програмі, яка проводиться Фондом «Об’єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program, беруть участь 5 територіальних громад (відібраних серед 53 громад претендентів) з Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Кіровоградської областей.

09:14 31.05.2021