Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію. Що це означає?

16:39 17.05.2024

З 18 травня інспектори Держприкордонслужби в пунктах пропуску перевірятимуть наявність військово-облікового документу в окремих категорій громадян

Відповідно до норм законодавства у період дії воєнного стану або проведення мобілізації громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ разом з документом, що посвідчує особу.

23:32 16.05.2024

Переселенці з Херсонщини, які знайшли прихисток у Києві, тепер можуть звернутися за підтримкою до Гуманітарного офісу Херсонської області.

Він спеціально був створений для підтримки наших людей, які вимушено залишили свої домівки через повномасштабне вторгнення рф.

23:31 16.05.2024

Вітаємо з Всесвітнім Днем вишиванки!

Щороку в третій четвер травня ми відзначаємо свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу – Всесвітній День вишиванки. Вишиванка – це той культурний код, який об'єднує українців всього світу. Скільки б не було на ній візерунків і кольорів – у них сама Україна!

13:47 16.05.2024