Великолепетиський селищний голова взяв участь у загальних зборах Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України

6 липня селищний голова Максим Колокот взяв участь у загальних зборах Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, де обговорювали ключові проблеми розвитку місцевого самоврядування громад Херсонщини.

16:45 07.07.2021

Зі школами попрощалися випускники Великолепетиської громади

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились у минулому уроки та контрольні. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

11:39 02.07.2021

Робочий візит до Великолепетиського дитячого ясла-садка №2 «Ромашка»

30 червня селищний голова Максим Колокот, начальник соціально-культурного відділу селищної ради Тетяна Трохименко у робочому порядку відвідали Великолепетиський дитячий ясла-садок №2 «Ромашка». Під час свого візиту керівники поспілкувалися із працівниками і директором закладу Ольгою Макаровою. Спільно обговорили ряд хвилюючих питань та проблем.

10:50 02.07.2021

Вирішено болючі проблемні питання: автобусу із Забалки та Катеринівського старостинського округу бути

30 червня у приміщенні селищної ради відбулася робоча зустріч за участю селищного голови Максима Колокота, директора ПрАТ «Великолепетиське АТП-16543» Тетяни Геєр, заступника селищного голови та начальників фінансового, соціально-культурного відділів селищної ради. Зокрема, обговорювали можливість збереження та розширення міського автобусного маршруту до району Забалка.

10:06 01.07.2021

Наслідки сильних опадів обговорили на позачерговому засіданні селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

27 червня у другій половині дня Великолепетиську громаду накрила страшенна злива. Унаслідок сильного дощу великим потоком стічної води з верхніх вулиць було підмито та пошкоджено дорожні покриття доріг комунальної власності місцевого значення південної та північної частини селища Велика Лепетиха, повалено дерева, пошкоджено лінії електропередач, також розмито розмито дорожнє покриття біля мостів через балки у селі Князе-Григорівка

21:06 28.06.2021

«Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини»

24 червня освітяни, керівники навчальних закладів, представники обласної та місцевої влади зібралися на обласному освітньому форумі, аби разом напрацювати подальші кроки, які дозволяють сформувати спроможну освітню систему та ефективну мережу закладів загальної середньої освіти в тергромадах Херсонщини.

15:12 25.06.2021

Із життя Великолепетиської  лікарні

Однією з вимог для контрактування з Національною службою здоров’я України  у 2021 році було наявність сертифікатів доступності для маломобільних груп населення. Щоб повністю завершити виконання цієї вимоги, відповідно до державних будівельних норм у прийомному відділенні Великолепетиської лікарні облаштовано пандус.

14:10 25.06.2021

Триває ремонт водонапірних башт «Рожновського»

Триває ремонт водонапірних башт «Рожновського». Нагадуємо, що ремонтні роботи розпочато з метою збільшити резервуари води, щоб в подальшому використовувати її в пікові години. Це питання тримають на особистому контролі начальник Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» Андрій Періг, селищний голова Максим Колокот.

16:40 23.06.2021

Роботи з благоустрою

Після частих рясних дощів неабияк збільшується кількість небажаної зеленої рослинності. Тому у працівників з благоустрою щоденно кипить робота з покосу трави на території селища. Поступово обкошуються парки, узбіччя доріг, автобусні зупинки, дитячі майданчики, тощо.

16:35 23.06.2021

Великолепетиська  громада отримає «інтернет-субвенцію» на під’єднання до оптичного інтернету за державні кошти

Великолепетиська громада отримає «інтернет-субвенцію» на під’єднання до оптичного інтернету за державні кошти

У Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 500 млн гривень для підключення закладів соціальної інфраструктури територіальних громад до широкосмугового інтернету з використанням волокно – оптичних технологій у рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

16:32 23.06.2021