Які особливості вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти у 2024 році?

Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році. Відповідний наказ МОН від 6 березня 2024 р. № 266 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 березня 2024 р. за № 379/41724 та опубліковано в «Офіційному віснику України» 28 березня.

11:33 20.04.2024

На Херсонщині через дії шахраїв четверо людей втратили 40 тисяч гривень

Поліція вкотре звертаються до жителів області з проханням бути уважними та перевіряти будь-яку інформацію, особливо ту, яка стосується грошових виплат та вимагає дані вашої банківської картки.

11:28 19.04.2024

Російська армія в ході своєї спершу гібридної, а тепер – повномасштабної агресії нищить українські культурну матеріальну спадщину

18 квітня – Міжнародний день пам’яток і визначних місць. Цей день встановлено Генеральною Асамблеєю ЮНЕСКО у 1983 році. Метою було нагадати громадськості про різноманіття культурної спадщини. Розповісти, що це вразлива спадщина та її необхідно зберегти для наступних поколінь.

11:44 18.04.2024

Способи проходження ідентифікації для ВПО, які отримують пенсію через Ощадбанк

Пенсіонери, які набули статусу внутрішньо переміщеної особи до 24 лютого 2022 року й отримують пенсію в АТ «Ощадбанк», мали пройти фізичну ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Про це йдеться на сайті Донецької ОВА.

11:42 18.04.2024

Як працює програма компенсації для роботодавців? Вона розрахована не лише для ветеранів, а й для цивільних

74 % українців вважають, що для ветеранів, які отримали інвалідність, після повернення в цивільне життя вагомою проблемою буде відсутність інклюзивного простору та адаптованого робочого місця.

11:24 18.04.2024