До чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном має бути справедливе ставлення. Пояснює Центр стратегічних комунікацій

Україна призупинила надання консульських послуг за кордоном до часу, поки інформаційно-комунікаційні системи МЗС не будуть змінені відповідно до законодавства про мобілізацію.

15:28 24.04.2024

Подбайте про онлайн-безпеку: поради кіберполіції

Поліція активно працює над усуненням віртуальних загроз для користувачів, зокрема дітей. Ось кілька порад та ресурсів, які допоможуть захистити себе та вашу сім'ю від загроз в інтернеті.

15:26 23.04.2024

Як стати ментором та підтримати дитину під час навчання? Новий симулятор від Дія.Освіта

Зараз ментальне здоровʼя дітей особливо страждає від наслідків війни — ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації. Ми не можемо вплинути на ці події, але в силах українців допомогти дітям боротися зі стресом та повернути мотивацію до навчання. Дізнайтеся, як розвинути навички допомоги дітям, у серіалі від Дія.Освіта «Як стати ментором для школярів». Після перегляду на вас чекає онлайн-симулятор. Перевірте свої знання на практиці — станьте ментором, зануртесь у світ життєвих ситуацій, з якими стикаються школярі та спробуйте:

15:22 22.04.2024

Нині батьки трьох чи більше дітей мають право на відстрочку від військової служби. Однак, згідно з новою версією Закону про мобілізацію, невдовзі за несплату аліментів понад три місяці хоча б за одну дитину боржників буде позбавлено цього права

Водночас, як наголосив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, мобілізація для такої категорії осіб ні в якому разі не має бути покаранням.

11:46 20.04.2024