Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

10:45 11.04.2024

Акція «Великодній кошик для ЗСУ»

Любі друзі! Для нас з вами вже стало доброю традицією збирати та відправляти «Коробки подяки для ЗСУ»    Наші Захисники дуже радіють таким приємним подарункам - це надає їм сил та підіймає бойовий дух!  Наближається світле свято Христового Воскресіння і кожна сім’я починає готуватись до його відзначення в родинному колі.

11:14 10.04.2024

Хмельницькі рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг з Херсона

10 квітня на перон Хмельницького вокзалу прибув евакуаційний потяг з Херсонщини. Вже на пероні прибулих очікували рятувальники та волонтери Червоного Хреста України. Фахівці ДСНС допомогли перенести речі, психологи-рятувальники надавали необхідну допомогу переселенцям, а волонтери пригостили теплими напоями.

10:51 10.04.2024

Стартує безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн»

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

14:57 09.04.2024

Громадська спілка «Центр відповідальної гри» (RGC) здійснює соціально-психологічну реабілітацію осіб із ігровою залежністю

Центр відповідальної гри (RGC) як громадська спілка створений з метою розбудови в Україні  дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

13:30 09.04.2024

Формування корисних звичок у дитини, що можуть стати запорукою здорового способу життя у дорослому віці

Життя людини у здебільшого складається зі звичок: це наші ранкові ритуали, те, як ми починаємо і закінчуємо кожну справу, наш стиль харчування та відпочинок — все це формується у нас ще з дитинства.

13:21 09.04.2024